XIX Konferencja Branży Ochrony
Bezpieczeństwo Biznesu
4-5 Kwietnia 2019 r.

Szanowni Państwo!

Drodzy Uczestnicy XIX Konferencji Branży Ochrony!

W imieniu Zarządu Polskiej Izby Ochrony oraz własnym chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom XIX Konferencji Branży Ochrony, która odbyła się w dniach 4-5 kwietnia br. w Bronisławowie.

Mam nadzieję, że temat wiodący Konferencji BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU był dla Państwa interesujący i inspirujący, a wiedza przekazana przez wybitnych specjalistów dostarczyła Państwu aktualnych informacji, które będą użyteczne w pracy zawodowej.

Dziękuję również prelegentom, wystawcom, patronom medialnym. Z ogromną przyjemnością gościliśmy Państwa podczas obecnej edycji Konferencji Branży Ochrony.

Gratulujemy wyróżnionym w kategorii NAJLEPSZE STOISKO WYSTAWIENNICZEFirmie EBS Sp. z o.o. oraz ZŁOTEMU WYSTAWCY, czyli Firmie ICS Sp. z o.o. Hubert Durlik – która jest z nami od pierwszej edycji Konferencji Branży Ochrony.

Składam również ogromne podziękowanie wszystkim Darczyńcom, biorącym udział w aukcji na rzecz Podopiecznych Fundacji Ochrona i Pomoc.

Hasło dostępu do Fotorelacji z naszego wydarzenia oraz prezentacji konferencyjnych znajduje się w e-mailu z Biura Zarządu PIO, adresowanym do wszystkich uczestników XIX KBO.

Już dziś zapraszam Państwa serdecznie na kolejną XX Konferencję Branży Ochrony połączoną z Walnym Zgromadzeniem, a także Jubileuszem 25-lecia Polskiej Izby Ochrony, podczas wieczornej Gali. Informacje na temat terminu wkrótce na stronie Izby. 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia już niebawem!
Marcin Pyclik
Prezes Zarządu

Kontakt

Organizator Konferencji

Polska Izba Ochrony
www.piooim.pl

e-mail: biuropio@piooim.pl

tel: 696 719 615

XIX Konferencja Branży Ochrony odbędzie się
w dniach 4-5 kwietnia 2019 r. w Bronisławowie w
Hotelu Magellan www.hotelmagellan.pl