XXI Konferencja Branży Ochrony
OCHRONA OBIEKTÓW NIEPODLEGAJĄCYCH OBOWIĄZKOWEJ OCHRONIE
Zmiana terminu

Daniel Kamiński

Od 1995 w branży zabezpieczeń technicznych związany z monitoringiem alarmów. Pierwsze 10 lat w grupie AAT / CMA odpowiadał za utrzymanie ciągłości działania centrum monitorowania oraz wsparcie sprzedażowe w obszarze nadajników, odbiorników oraz programu obsługi alarmów. W ten sposób od strony dystrybucji poznał większość firm ochrony.

Następnie w międzynarodowych firmach G4S i ADT jako członek kadry zarządzającej zbierał doświadczenia z obszaru świadczenia usług zabezpieczeń oraz monitoringu alarmów. Tam brał udział w wielu międzynarodowych projektach, dzięki czemu poznał wiele europejskich centrów monitorowania.

W ostatnich latach jako doradca wykorzystywał swoje doświadczenie wdrażania nowych produktów i usług w firmie Juwentus, EBS, Taurus, Konwój, PSE, Tauron itp.

Od ponad 20 lat dzieli się swoją wiedzą na łamach czasopism branżowych. Bardzo często bierze udział w konferencjach i szkoleniach. Absolwent kierunku Telekomunikacji WAT oraz Kierowania Systemami Teleinformatycznymi AON.

Kontakt

Polska Izba Ochrony
www.piooim.pl

e-mail: biuropio@piooim.pl

PIO

Zmiana terminu
W związku z pogarszającą się w Polsce sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem SARS-CoV-2, informujemy, że termin 21.Konferencji Branży Ochrony „Ochrona Obiektów Niepodlegających Obowiązkowej Ochronie” zostaje przesunięty. O nowym terminie wydarzenia poinformujemy wkrótce.