XX Konferencja Branży Ochrony
Bezpieczeństwo Przyszłości
17-18 Października 2019 r

Ekspert rynku technicznej ochrony osób i mienia. Menadżer, doradca, wykładowca, publicysta, twórca programów nauczania, organizator konferencji branżowych.

Ukończył Politechnikę Warszawską, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej. Od 1997 roku nieprzerwanie działa w branży technicznej ochrony osób i minia. Doświadczenie nabierał początkowo jako instalator systemów alarmowych, projektant, a następnie szef biura projektów. W latach 2003-2007 Wiceprezes Zarządu Konsalnet System Sp. z o.o., 2007-2009 Prezes Zarządu Flysec Sp. z o.o., 2004-2010 Rzeczoznawca i Wiceprezes Stowarzyszenia POLALARM oraz członek komisji KT52 w Polskim Komitecie Normalizacyjnym.

Obecnie Prezes Zarządu DMSI Software Sp. z o.o.

Posiada wszechstronną widzę i doświadczenie z zakresu systemów zabezpieczeń elektronicznych, monitoringu alarmowego i wideo oraz systemów teleinformatycznych. Wielokrotnie był odpowiedzialny za budowę centrów monitorowania alarmów.

Pomysłodawca i współtwórca systemu Safestar – systemu do monitoringu zintegrowanego opartego na technologiach chmurowych.

Kontakt

Organizator Konferencji

Polska Izba Ochrony
www.piooim.pl

e-mail: biuropio@piooim.pl

tel: 696 719 615

XX Konferencja Branży Ochrony odbędzie się
w dniach 17-18 Października 2019 r. w Bronisławowie w
Hotelu Magellan www.hotelmagellan.pl