XIX Konferencja Branży Ochrony
Bezpieczeństwo Biznesu
4-5 Kwietnia 2019 r.

Od ponad dwudziestu lat działam jako lider i menedżer w różnych rolach – jako dyrektor generalny, finansowy, sprzedaży czy interim manager. Wspieram polskie i zagraniczne firmy – zarówno te o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i startupy. Pomagam im budować efektywne strategie biznesowe – głównie w obszarach marketingu, sprzedaży oraz zarządzania przychodami i kosztami. Do tej pory współpracowałem z organizacjami z branży farmaceutycznej, kosmetycznej, budowlanej, chemicznej, reklamowej, czy finansowej.

Jestem również certyfikowanym coachem i członkiem International Coaching Community. Ukończyłem Strategic Leadership Academy ICAN Institute, studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej, a także liczne programy z zakresu przywództwa i efektywności osobistej. Z wszystkich tych doświadczeń merytorycznych korzystam na co dzień i przekładam je na kompleksowe doradztwo oraz bezpośrednie wsparcie liderów biznesu, z którymi pracuję. Działam także jako Instruktor Krav Maga – pokazuję, jak zastosować założenia tej
praktyki w funkcjonowaniu organizacji – na poziomie zachowania jasności myślenia, zdecydowanej postawy, szybkiego i skutecznego kalkulowania ryzyka oraz sprawnego działania pod presją. To z kolei wpływa na efektywność osobistą, odporność psychiczną, ale też kreatywność i umiejętności podejmowania decyzji w niesprzyjających warunkach.

Kontakt

Organizator Konferencji

Polska Izba Ochrony
www.piooim.pl

e-mail: biuropio@piooim.pl

tel: 696 719 615

XIX Konferencja Branży Ochrony odbędzie się
w dniach 4-5 kwietnia 2019 r. w Bronisławowie w
Hotelu Magellan www.hotelmagellan.pl