XXII Konferencja Branży Ochrony
31.03-01-04.2022 r.

W roku 2021, przed branżą ochrony stoi wiele wyzwań zarówno w kontekście zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia, jak również konieczności wprowadzenia zmian legislacyjnych, wzmacniania wizerunku branży i zmierzenia się z problemami kadrowymi. Podczas tegorocznej Konferencji Branży Ochrony, która już na stale wpisała się do kalendarza imprez branżowych, tym razem skupimy się na jednym z kluczowych elementów – „OCHRONA OBIEKTÓW I OSÓB WOBEC WSPÓŁCZESNYCH ZAGROŻEŃ CYWILIZACYJNYCH”.

Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji?

Uczestnictwo to doskonała okazją do networkingu, zapoznania się z nowinkami technologicznymi rynku security oraz zaprezentowania szerokiego spektrum możliwości biznesowych, w tym prezentacji sprzętu i usług. Niewątpliwie jest to również doskonała szansa zaistnienia w świadomości mediów specjalistycznych i wzmocnienia wizerunku Państwa firmy.

  • prezentacja nowości produktowych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych
  • nawiązanie nowych relacji biznesowych
  • udział w konferencji, debatach i pokazach
  • wsparcie szczytnych celów statutowych FUNDACJI OCHRONA I POMOC podczas aukcji charytatywnej
  • uczestnictwo i świetna zabawa podczas wieczornego bankietu z atrakcjami – niespodziankami
  • … a po konferencji i bankiecie relaks w luksusowych wnętrzach hotelu Windsor i wiele z atrakcji w strefie SPA.

PIOPIOPIOPIOPIO
Jesteśmy Odpowiedzialni Społecznie. W ramach Fundacji Pomocy Pracownikom Ochrony i Ich Rodzinom OCHRONA I POMOC, powołanej przez Polską Izbę Ochrony, realizujemy swoje cele poprzez objęcie realną i szeroką opieką najbardziej potrzebujących pracowników ochrony i ich rodziny, wdowy i sieroty po pracownikach ochrony, którzy zginęli podczas służby, a także ofiarom wypadków poszkodowanym podczas wykonywania zadań ochrony.

PIO
PIO
PIO
PIO

 

Kontakt

Polska Izba Ochrony
www.piooim.pl

e-mail: biuropio@piooim.pl

ul. Wspólna 56, 00-684 Warszawa

tel. stacjonarny: (+48) 22 635 28 29

tel. komórkowy: (+48) 696 719 615

NIP: 5261678459

KRS: 0000101909