Dziękujemy za Waszą obecność!
Termin oraz temat nastepnej konferencji

Przemysław Wiktorek

Wieloletni funkcjonariusz Straży Granicznej i Centralnego Biura Antykorupcyjnego, obecnie współwłaściciel Agencji Bezpieczeństwa Konsumenckiego.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończył m.in. studia podyplomowe z Bezpieczeństwa Narodowego na Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie, Bezpieczeństwa i zarządzania w sytuacjach kryzysowych w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi oraz Europejskie Podyplomowe Studium Problematyki Przestępczości na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Od 25 lat związany z problematyką ochrony osób i mienia. Wpisany na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej i kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego. Instruktor strzelectwa sportowego i bojowego, instruktor samoobrony. Specjalista ds. rozpoznawania zagrożeń terrorystycznych, ochrony na pokładach statków powietrznych, posiadający licencję detektywa.

Współautor kilku publikacji. Wieloletni szkoleniowiec a obecnie nauczyciel w dziedzinie bezpieczeństwa oraz biznesu i zarządzania.

Przynależy do Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych oraz Stowarzyszenia Kolekcjonerów Broni „Błyskawica”.

 

Kontakt

Polska Izba Ochrony
www.piooim.pl

e-mail: biuropio@piooim.pl

ul. Wspólna 56, 00-684 Warszawa

tel. stacjonarny: (+48) 22 635 28 29

tel. komórkowy: (+48) 696 719 615

NIP: 5261678459

KRS: 0000101909